Jediná dieta pro Váš metabolismus

Máte pomalé spalování tuků?  Umíme ho zrychlit.
Zaručené úbytky kg i cm v krátké době.
Jediná dieta s vyšetřením krve a lékařskou analýzou.
Unikátní osobnostní jídelníček.

Objednejte se na konzultaci a začněte hubnout ještě dnes 

Objednat na konzultaci 
Objednejte se ještě dnes a získejte zvýhodněnou
cenu za konzultaci: 200 Kč místo 600 Kč

Naše garance

  • Více než 1000 spokojených klientů.
  • Odběry krve provádíme pouze v certifikovaných laboratořích.
100% SPOKOJENOST ZARUČENA.

Čeho se zbavíte?

  • nadbytečných kil
  • vnitřního tuku
  • neforemné postavy a škodlivin v těle
  • únavy a stresu
  • nezdravých návyků

Součástí programu je spolupráce se specialisty, kteří Vám pomohou vše sladit s vaším způsobem života a pohybovými aktivitami. Garanty našeho programu Komplexní nutriční typologie je Dr. Petr Fořt, Csc. -  jenž je autorem dvaceti knih o výživovém poradenství, MUDr.Lenka Řehořková - členka týmu rehabilitace, sporotvní medicíny a pedagožka,  MUDr. Ondřej Nývlt - Předseda lékařské rady. 


Naši odborníci

Tým zkušených odborníků, kteří se podílejí na vývoji nových služeb, produktů a dohlížejí na profesní zaškolení zaměstnanců. Nedílnou součástí jejich práce je hodnocení biochemického vyšetření krve a konzultace komplikovaných případů hubnutí.
MUDr. Lenka Řehořková "Z mých zkušeností vyplývá, že podrobné posouzení krevního obrazu a biochemických hodnot je pro klienta velmi motivující. Často si teprve tehdy uvědomí, že redukce tělesné hmotnosti vede i  ke zlepšení fyzické kondice a zlepšení zdravotního stavu."
Ing. Ivan Mach, CSc. Autor mnoha knih a odborných publikací.zakladatel a odborný garant certifikovaných kurzů výživových poradců Nutris. Prezident Aliance výživových poradců,